خانه
صفحه اصلي
بازديدها
تاريخ و زمان ديجيتال
جستجو
متون عمومي
منو رده هاي افقي
نظر خواهي
همايش ها
وب سايت ها
وب سايت ها
آرشيو اخبار
پيام هفته
سازمان ها
سايتهاي مرتبط با بخش كشاورزي
گزارش تصويري
منوي اصلي
واحدهاي سازماني
ورود كاربران
آرشيو اخبار 

حضور پررنگ جهاد كشاورزي در نمايشگاه «سيماي اميد»

غرفه‌اي كه توجه وزير را به خود جلب كرد

حضور پررنگ جهاد كشاورزي در نمايشگاه «سيماي اميد»

نمايشگاه «سيماي اميد» كه به مناسبت هفته دولت و در جهت معرفي دستاوردهاي سه‌ساله دولت تدبير و اميد در محل دائمي نمايشگاه‌هاي قم برپاشده است، سه‌شنبه‌شب با حضور وزير ارتباطات افتتاح شد.

در اين نمايشگاه، سازمان جهاد كشاورزي استان قم به همراه ديگر دستگاه‌ها و ادارات دولتي فعاليت‌ها و دستاوردهاي خود را در طول سه سال فعاليت دولت تدبير و اميد در معرض ديد علاقه‌مندان قرار داده است. جهاد كشاورزي قم در اين نمايشگاه علاوه بر عرضه محصولات، گزارش‌ها و فعاليت‌هاي خود را ارائه نموده و فرصت مناسبي براي مردم جهت ارتباط‌گيري با مسئولان اين سازمان فراهم‌شده است.

غرفه سازمان جهاد كشاورزي همانند سال‌هاي گذشته، از جذابيت بسيار بالايي براي بازديدكنندگان برخوردار است به‌نحوي‌كه غرفه توانمندي‌هاي زنان روستايي در عرصه اقتصاد مقاومتي توجه وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات را به خود جلب كرد و واعظي با حضور در اين غرفه از نزديك با آن‌ها گفت‌وگو كرد.

امسال سازمان جهاد كشاورزي استان قم به مناسبت هفته دولت 48 پروژه بااعتباري بالغ‌بر 531456 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 482 نفر افتتاح خواهد كرد. در بخش آب‌وخاك 14 پروژه بااعتباري بالغ‌بر 25245 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 82 نفر، بخش توليدات گياهي 9 پروژه بااعتباري بالغ‌بر 99100 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 177 نفر، توليدات دامي 9 پروژه بااعتباري بالغ‌بر 189700 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 54 نفر، صنايع با 7 پروژه و اعتباري بالغ‌بر 213072 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 152 نفر، شيلات با 8 پروژه و اعتباري بالغ‌بر 1450 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 11 نفر و امور اراضي با يك پروژه و اعتباري بالغ‌بر 2889 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 6 نفر افتتاح و مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.

بر اساس اين گزارش، نمايشگاه سيماي اميد كه به مناسبت هفته دولت در محل دائمي نمايشگاه‌هاي استان قم داير مي‌باشد به مدت چهار روز ادامه دارد و از ساعت 17 الي 22 پذيراي بازديدكنندگان مي‌باشد.

 

 تعداد بازديد اين صفحه: 309