خانه
صفحه اصلي
بازديدها
تاريخ و زمان ديجيتال
جستجو
متون عمومي
منو رده هاي افقي
نظر خواهي
همايش ها
وب سايت ها
وب سايت ها
آرشيو اخبار
پيام هفته
سازمان ها
سايتهاي مرتبط با بخش كشاورزي
گزارش تصويري
منوي اصلي
واحدهاي سازماني
ورود كاربران
آرشيو اخبار 
عدالت اجتماعي و اقتصادي در خصوص وضعيت عشاير بايد پيگيري شود

عدالت اجتماعي و اقتصادي در خصوص وضعيت عشاير بايد پيگيري شود

مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان امور عشاير گفت: عدالت اجتماعي  و اقتصادي در خصوص رسيدگي به وضعيت عشاير بايد پيگيري شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي قم، حجت الاسلام حسين كاشي در مراسم معارفه محمود تندرو به عنوان رئيس اداره امور عشايري قم  گفت: راه اندازي تشكيلات اداري امور عشاير در قم مي تواند تحقق عدالت اجتماعي و اقتصادي در استان قم را براي رسيدگي به حل مشكلات عشاير را با جديت پيگيري كند.

وي با اشاره به اين كه 2 درصد جمعيت كشور را عشاير تشكيل مي دهند گفت: توليدات اين افراد در مسايل مختلف بسيار چشم گير است از اين رو بايد نسبت به عشاير خدمت رساني مناسبي صورت بگيرد.

وي ادامه داد: كم بودن جمعيت عشاير نبايد مانع خدمات رساني به اين افراد شود بلكه بايد با جديت مشكلات اين افراد حل شود و بتوانند به آنچه كه مي خواهند در تمام حوزه هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي دست پيدا كنند.

مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان امور عشاير به اهميت خدمت رساني به مردم اشاره كرد و گفت: در روايت به خدمت رساني به مردم اهتمام ويژه اي صورت گرفته است و در كلام معصومان به آن پرداخته شده است.

وي افزود: در صورتي كه خدمات رساني به مردم به صورت مناسب صورت بگيرد شاهد امنيت و عدالت اقتصادي و اجتماعي خواهيم بود.

كاشي با اشاره به اين كه عدالت اجتماعي از جايگاه ويژه اي برخوردار است گفت: برخورداري به حق مردم از ثروت ها و درآمدهاي جامعه است كه وظايف فعالان عرصه اقتصادي و كشاورزي برپايي اين نوع عدالت در جامعه است.

وي ادامه داد: شاخص هاي برخورداري مردم از ارزش هاي اخلاقي، توسعه، پيشرفت و امكانات و اجراي امنيت اجتماعي و اقتصادي در كشور ضروري است.

مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان امور عشاير بيان داشت: حمايت از توليد داخلي و سرمايه گذاران اقتصادي، توزيع عادلانه خدمت ها در بين همه مردم و از جمله مباحث تحقق عدالت اجتماعي صورت مي گيرد.

 تعداد بازديد اين صفحه: 126