خانه
صفحه اصلي
بازديدها
تاريخ و زمان ديجيتال
جستجو
متون عمومي
منو رده هاي افقي
نظر خواهي
همايش ها
وب سايت ها
وب سايت ها
آرشيو اخبار
پيام هفته
سازمان ها
سايتهاي مرتبط با بخش كشاورزي
گزارش تصويري
منوي اصلي
واحدهاي سازماني
ورود كاربران
آرشيو اخبار 
بيانيه سازمان جهاد كشاورزي استان قم به مناسبت روز جهاني قدس

مقام معظم رهبري (مدظله العالي) : انشاالله در روز قدس دنيا خروش عظيم ملت ايران را خواهد ديد و ملّت نشان خواهد داد كه انگيزه حما يت از فلسطين همچنان در اين سرزمين اسلامي ، قدرتمند و موّاج است .

مهم ترين و بارزترين ريشه بحران خاورميانه مسئله فلسطين است و جنگ مداوم رژيم جعلي اسرائيل با مردم فلسطين و حملات بي وقفه اين رژيم عليه ملت فلسطين ادامه داشته است و امروز شاهد شهادت صدها مسلمان فلسطيني در نوار غزه ، تخريب اماكن عمومي و مساجد از سوي اين رژيم وحشي از يك سو و سكوت قدرتهاي استعمارگر از سوي ديگر هستيم .

حضرت امام خميني (ره) بر اساس بينش اسلامي و تأسي به قرآن مجيد راه را به همه آزاد انديشان و صلح خواهان جهان نشان دادند و براي اولين بار از زمان اشغال فلسطين و به منظور بهره مندي از قدرت عظيم مسلمانان و مستضعفان جهان در حمايت از مردم مظلوم فلسطين آخرين جمعه ماه مبارك رمضان را روز جهاني قدس ناميدند تا مسلمانان جهان همبستگي بين المللي خود را در حمايت از حقوق قانوني مردم فلسطين اعلام نمايند .

رويدادهاي اخير جهان اسلام مانند وحشي گري گروه داعش در عراق و سوريه و جنايات اسرائيل در غزه حساسيت روز قدس و شور و هيجان امت اسلامي را براي حضور در راهپيمايي اين روز افزايش داده است .

ما جهادگران (نيروهاي سازمان جهاد كشاورزي و ادارات تابعه) با شركت فعال در راهپيمايي عظيم و باشكوه روز جهاني قدس ضمن اعلام بيعت مجدد با امام راحل عظيم الشأن و خلف شايسته آن بزرگوار مقام معظم رهبري مدظله العالي ، حمايت و همدلي خود را با مردم ستم ديده فلسطين اعلام و در انتظار فروپاشي نظام غير قانوني و جعلي رژيم اشغالگر قدس خواهيم بود .

 

سازمان جهاد كشاورزي استان قمتعداد بازديد اين صفحه: 273