خانه
صفحه اصلي
بازديدها
تاريخ و زمان ديجيتال
جستجو
متون عمومي
منو رده هاي افقي
نظر خواهي
همايش ها
وب سايت ها
وب سايت ها
آرشيو اخبار
پيام هفته
سازمان ها
سايتهاي مرتبط با بخش كشاورزي
گزارش تصويري
منوي اصلي
واحدهاي سازماني
ورود كاربران
آرشيو اخبار 
ديدار چهره به چهره مردم با «طلايي» در حاشيه نماز جمعه قم

در راستاي اجراي «طرح رقابت در خدمت» صورت مي گيرد:

ديدار چهره به چهره مردم با «طلايي» در حاشيه نماز جمعه قم

در راستاي اجراي طرح «رقابت در خدمت»، محمد رضا طلايي رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان قم به همراه معاونين ومديران اين بخش با حضور در نماز جمعه قم با مردم ديدار چهره به چهره خواهند داشت و به سوالات آنان پاسخ مي گويند.

مدير روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان قم با اعلام اين خبر گفت: با توجه به هماهنگي به عمل آمده با مسئولين ستاد نماز جمعه قم، اجراي «طرح رقابت در خدمت» در راستاي منشور حقوق شهروندي و با هدف فراهم ساخت ساز و كارهاي ارتباط مستقيم و بي واسطه مردم با مسئولان و آگاهي از مشكلات و مطالبات عمومي در بخش هاي مختلف، به عنوان رهنمود مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب و اولويت مهم دولت تدبير و اميد، در قم به اجرا گذاشته شده است.

علي قاسمي ورجاني اظهار داشت: در قالب اين طرح، روزهاي جمعه هر هفته و طي ساعت مقرر از 10 الي 11 صبح، مدير يكي از ادارات و دستگاه هاي دولتي استان به اتفاق معاونين وكارشناسان مربوطه، در محل برگزاري نماز جمعه قم (مصلي قدس) مستقر گرديده و ضمن تبيين گزارش سازمان از تريبون نماز جمعه، ديداري چهره به چهره و صميمي با مردم شريف و نماز گزاران خواهند داشت.

وي تصريح كرد: در همين راستا رئيس، معاونان و كارشناسان سازمان جهاد كشاورزي استان قم فردا جمعه دهم ديماه از ساعت 10 الي 11 در محل مصلي قدس آماده پاسخگويي به سوالات نمازگزاران خواهند بود.تعداد بازديد اين صفحه: 364