خانه
صفحه اصلي
بازديدها
تاريخ و زمان ديجيتال
جستجو
متون عمومي
منو رده هاي افقي
نظر خواهي
همايش ها
وب سايت ها
وب سايت ها
آرشيو اخبار
پيام هفته
سازمان ها
سايتهاي مرتبط با بخش كشاورزي
گزارش تصويري
منوي اصلي
واحدهاي سازماني
ورود كاربران
آرشيو اخبار 
افتتاح 40 پروژه بخش كشاورزي هم‌زمان با هفته جهاد در قم

رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان خبر داد:

افتتاح 40 پروژه بخش كشاورزي هم‌زمان با هفته جهاد در قم

رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان قم گفت: هم‌زمان با هفته جهاد كشاورزي، 40 پروژه بخش كشاورزي بااعتباري بالغ‌بر 357 ميليارد ريال و اشتغال‌زايي 343 نفر به بهره‌برداري مي‌رسد.

محمدرضا طلايي كه به مناسبت هفته جهاد كشاورزي (21 تا 27 خرداد) در جمع خبرنگاران سخن مي‌گفت، اظهار داشت: 19 پروژه در بخش آب‌وخاك بااعتباري بالغ‌بر 66 ميليارد و 811 ميليون ريال و اشتغال‌زايي 106 نفر، 7 پروژه در بخش توليدات گياهي بااعتباري بالغ‌بر 51 ميليارد و 150 ميليون ريال و اشتغال‌زايي مستقيم 62 نفر، 7 پروژه در بخش صنايع بااعتباري بالغ‌بر 213 ميليارد و 72 ميليون ريال با اشتغال‌زايي مستقيم 152 نفر، 3 پروژه در بخش امور دام بااعتبار 21 ميليارد و 980 ميليون ريال و اشتغال‌زايي مستقيم 11 نفر، 3 پروژه در بخش شيلات بااعتباري بالغ‌بر يك ميليارد و 715 ميليون ريال و اشتغال‌زايي مستقيم 9 نفر و يك پروژه در بخش اراضي بااعتبار 2 ميليارد و 889 نفر و اشتغال‌زايي 3 نفر هم‌زمان با هفته جهاد كشاورزي به بهره‌برداري خواهد رسيد.

وي در ادامه سخنان خود به برنامه‌هاي سازمان جهاد كشاورزي استان قم در اين هفته اشاره كرد و افزود: روز پنجشنبه مراسم غبارروبي از گلزار مطهر شهدا و قرائت زيارت عاشورا را خواهيم داشت و در روز جمعه نيز سخنراني قبل از خطبه‌هاي نماز جمعه در شهر قم و بخش تابعه توسط مسئولان و مديران سازمان انجام خواهد شد.

وي اضافه كرد: ديدار با خانواده شهدا و ايثارگران، ديدار با بهره‌برداران و توليدكنندگان بخش كشاورزي، نشست و هم‌انديشي تشكل‌ها با رئيس سازمان و ديدار با مراجع و علما از ديگر برنامه‌هاي سازمان در هفته جهاد كشاورزي مي‌باشد.

طلايي خاطرنشان كرد: هم‌زمان با آخرين روز از هفته جهاد كشاورزي مسئولان و كاركنان وزارت جهاد كشاورزي با آرمانهاي بنيان‌گذار جمهوري اسلامي ايران تجديد بيعت خواهند كرد.

گفتني است، در ادامه اين نشست صميمي رئيس و معاونان سازمان جهاد كشاورزي استان قم به سؤالات خبرنگاران پاسخ دادند.

 

 تعداد بازديد اين صفحه: 156